15 Şubat 2015 Pazar

BU BİR UTANÇ YAZISIDIR!#özgecanaslan

Evet, bu bir utanç yazısıdır sevgili dostlar!
Çok utanıyorum.
Bu güzelim ülkenin bu hale gelmesinden ötürü çok utanıyorum.
Bazı değerlerimizi gün geçtikçe kaybetmeye devam ediyoruz. Peki neden? Nasıl? Bazen sosyal medya eliyle, bazen televizyon yayınları eliyle, bazen takip ettiğimiz ünlülerin eliyle, bazen gazete ve dergilerin eliyle oluyor bütün bunlar. Yavaş yavaş özgürlük adı altında 'ahlâksız'laştırılıyoruz. 

Nasıl bir neslin evladıyız oysa ki biz. Unutturuyorlar, belki kasıtlı olarak unutturuyorlar.
Atalarımızı, ceddimizi düşünüyorum ve utanıyorum.

Bu kadar onursuz varlıklara 'insan' deme mecburiyetinde kaldığım için 'insan'lığımdan utanıyorum.

Siz şimdi birde erkeklikten, adamlıktan, delikanlılıktan dem vuruyorsunuzdur. Karşınıza geçip yüzünüze tükürmek isterdim de sizler gibi insanlar için harcayacağım 'tükürük' bile israf geliyor bana.
Özgecan Aslan... İçime bir kaya oturttular, kaldıramıyorum ne yapsam. Düşündükçe daralıyorum. Sen nasıl katlandın peki kardeşim???

Söyleyecek o kadar çok söz var ki...

Böyle bir şeyi bırakın eyleme geçirmeyi bir an bile aklından geçirmek dahi şerefsizliktir! Şereften yoksun insandan bozma varlıklarla aynı dünyada, aynı ülkede nefes almak zorunda kaldığım için utanıyorum.

Bu tarz insanların almış oldukları her bir nefesten, her bir oksijenden ötürü ben utanıyorum!


2 yorum:

  1. Ne yapmalı bilmiyorum ki..Bunlar gibileri hala şu anda bile aramızda ..bilmiyorsun kim olduğunu ta ki patlak verene dek..

    YanıtlayınSil
  2. En agir ceza,baska yolu yok.Amerika 'da var,burda da olmali ki, insanliktan,imandan,dinden,Allâh korkusundan uzak yarâtiklarin gözü korksun,hadi olmadi.Suc aletleri kökten kesilsin.Ibreti alem icin...

    YanıtlayınSil