15 Temmuz 2014 Salı

ÖDÜLLENDİM

Ben bugün çok mutluyuuumm. Sizler nasılsınız? Umarım hepiniz iyisinizdir. Bugün bloga girmemle çok güzel bir sürprizle karşılaşmam bir oldu. Hepinizin bildiği gibi çok kısa bir süre önce blog yazmaya başladım ben. Hala blogger olarak görmüyorum kendimi mesela :) Öğrenmeye, yazmaya en çokta okumaya meraklı biriyim işte. Bu kısa zaman içinde birkaç kişiyle tanıştım hepsi de birbirinden ince, nazik, naif insanlardı. Bunlardan biri de Sade ve Derin blogunun sahibi sevgili deep tone. O kadar ince bir insan ki hiç yorulmamış, üşenmemiş tamı tamına 250 bloggera sevgi ve dostluk ödülü vermiş.

Beni de unutmayıp ödül verdiği kişiler arasına eklemiş ve bugün beni çok mutlu etmiş. Aslında deep tone'u tanıyan herkes şayet böyle bir ödül verilecekse kesinlikle bu ödülü kendisinin hakkettiğini biliyordur. 
Sevgili deep tone, teşekkür ederim bu ince düşüncen için ve seni tanıdığım ilk günden beri (aslında çok uzun zaman olmuyor :)) bana yardımcı olmaya çalıştığın için. Bu hayatta iyi ki hala senin gibi insanlar var.

Hepiniz çok çok öpüldünüz :))

8 yorum:

 1. ne güzel yazmışsıııııııın. koycam bloguma bu yazını yakındaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl sen ne güzel şeyler yapmışsın. Keyfim pek yoktu benim, yazını görünce o kadar çok sevindim ki. Zamanlaman çok iyiydi, teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Deep çok düşünceli kii :)
  Tebrik ederim ödülün için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, gerçekten öyle. Ayrıca teşekkür ederim, eksik olma. :)

   Sil
 3. merhabalar,

  keşfettim geldim.
  bana da beklerim.

  sevgiler.
  http://burcuaydn04.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, hoş geldin iyi ki geldin :) Tabii ışınlanıyorum hemen :)

   Sil
 4. Kesfettim ,geldim.Yine gelirim :)

  http://www.sulemcafe.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldin canımm :) teşekkür ederim, hep gel :)

   Sil