29 Aralık 2014 Pazartesi

ALIŞVERİŞ - KOZMETİK 4


Günaydıınn... Yepyeni bir haftaya yepyeni bir yazı ile başlamak istedim. Nasılsınız?

Umarım hepimiz için musmutlu, huphuzurlu, sorunsuz bir hafta olur. :)

Malum yılbaşı yaklaşıyor ve her yerde ciddi indirimler var. Bu indirimlerden birini de hepimizin çok sevdiği gratis mağazası gerçekleştirdi.

Aslında bu indirimden hiçbir şey almayacaktım. Maddi açıdan biraz fazla açılınca kemerleri sıkmak gerekti. :)Ama dün gratisin önünden geçerken dayanamayıp sadece 'bi bakmaya' diye girdim ve tabii ki elim boş çıkamadım. Fazlaca bir şey almadım aslında, hiç makyaj malzemesi almadım. Tamamen ihtiyaçlarımı karşılamak amacıyla ufak bir alışveriş yapmış oldum. Tabii bu durumda mağazada birçok ürünün bitmiş olmasının da etkisi var ancak ilk kez bu durumdan şikayetçi değilim. :)

En önemli ihtiyaçlarımdan biri kapatıcılığı güzel olan bir fondöten idi. Satış sorumlusu arkadaş maxfactorun bu fondötenini önerdi. İlk kez kullanacağım umarım memnun kalırım. 34,75 TL'ye aldım.

Nivea'nın toniğini kullanıyorum şu an ama farklı bir tonik arayışındaydım uzun zamandır. Deneme amaçlı garnier saf ve temiz arındırıcı ve sıkıştırıcı toniği aldım. Yağlı ve karma ciltler için ideal olan bu ürün, gözeneklerini küçültmeyi vaad ediyor. Bakalım dediği gibi olacak mı? :) 10,25 TL'ye aldım.

İpek makyaj düzeltme pamuğundan aldım. 3,50 TL idi fiyatı.

Benri küçük boy ıslak mendillerden aldım. 3 al 2 öde kampanyası vardı ve küçücük paketleri çantada taşımak için çok ideal. Fiyatı ise 1,50 TL.

Yine benrinin cep ıslak mendillerinden iki tane aldım. Kokusu gerçekten çok güzel ve tanesi 0,75 TL.

Son olarak stoklamak amaçlı benrinin kare pamuğundan aldım. 2,95 TL.

Çoğu kişi kare pamuğu beğenmiyor ama ben nedense en az oval pamuk kadar seviyorum kare pamuğu. Tek bir pamukla tüm göz makyajımı temizleyebiliyorum. Biraz fazla ürün çekiyor içine ama canı sağ olsun. :)

İşte bu kadar. :)

Hepinizi kocaman öpüyorum, görüşmek üzere. :))

10 yorum:

 1. Bende kare pamuğun hastasıyım :)

  YanıtlayınSil
 2. yılbaşı alışverişi çok keyifli ama di miii :)

  YanıtlayınSil
 3. Merhaba, keşif etkinliğinden geliyorum bana da beklerim :)

  YanıtlayınSil
 4. merhaba ben blog keşif etlinliğinden buldum blogunuzu ve hemen üyeniz oldum :) banada beklerim www.beauthingsforme.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 5. Aldıklarınızı sağlıkla iyi günlerde kullanın :)

  YanıtlayınSil